L2-Wish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


L2-Wish Server
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Neina siustis pacth

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
GanDy

GanDy


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-03-24
Age : 114

Neina siustis pacth Empty
RašytiTemos pavadinimas: Neina siustis pacth   Neina siustis pacth Icon_minitimePir. 03 24, 2008 10:01 am

pls idekit veikianty pacth bet kad nebutu siustis is media fire man seniau siunte is ten db nebe tik paraso kad your download is starting ir niekas nevyksta Sad Evil or Very Mad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
GanDy

GanDy


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-03-24
Age : 114

Neina siustis pacth Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neina siustis pacth   Neina siustis pacth Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 8:23 pm

Ten pacth kur is 2shared veikia nors aacioj admin raso kad neveikia tas patch lol!
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Neina siustis pacth Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neina siustis pacth   Neina siustis pacth Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 9:04 pm

Viskas norm man ir is ten ir is ten norm siuncias geek
Atgal į viršų Go down
eimantas14




Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-03-29

Neina siustis pacth Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neina siustis pacth   Neina siustis pacth Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 10:41 pm

as kaip turiu pacha ir man gerai as netrino to pacho kai ysirasau
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Neina siustis pacth Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neina siustis pacth   Neina siustis pacth Icon_minitimeTr. 04 02, 2008 12:59 pm

As ir nes man buna kai jungiuos per visa ekrana vest nick ir pass tai as isnaujo isimetu ir norm
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Neina siustis pacth Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neina siustis pacth   Neina siustis pacth Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Neina siustis pacth
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Hm,Is kur patsh siustis?!!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L2-Wish :: Diskusijos-
Pereiti į: