L2-Wish
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


L2-Wish Server
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano Pasiulymas

Go down 
+4
MrChirurgas
spec1naz
Dager1stas
verpius
8 posters
AutoriusPranešimas
verpius

verpius


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2008-03-18
Age : 34

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 3:37 am

pastebejau serve nlb buna ka veikt tik pvp ir pvp Smile na dar event bet ir tie atsibosta nera nei olimpijados siuliciau pajunkti olimpijada ir padaryt rb zone kur gali ismusti rb juwe o shope padaryt juwe uz kokius itemus kuruos gali nusipirkt bet lb brangei ar uz kokius item kuruos gali ismusti is mobu kad ir kokoi pk pvp zonoi Smile manau taip butu tikrai linksmiau ir smagiau... cheers
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 10:59 am

visu pyrma cia yra pvp servas delto cia susirinke zmones eit pvp ir pns o rb ir taip yra juos dauzo del wywernu yra antharas zakenas valakas baiumas dar visokiu taigi manau uztenka o olimpijados nelabai reiketu nes kiek zinau jai laimi buni hero tai 100% po savaites visi butu hero ir kuo daugiau hero tuo labiau lagina manau nereiktu...
Atgal į viršų Go down
verpius

verpius


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2008-03-18
Age : 34

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 1:38 pm

nu gal ir tesus tu Neutral
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 1:12 am

Nu gal Very Happy tik labai uzknisa kai kiti balvonai i event ateina pk pvp daro bl ir eventus nutraukia uzpisa arba labai sunervino 3h zaidziau laukiu event atejau i event is 40ppl isrinko 20 manes nepaime kurva kaip tada susinervavau Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
spec1naz

spec1naz


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2008-03-17
Age : 31
Miestas : rsn

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 2:12 am

As tai vis nespeju i event xD reiks ir ma pastovet prie event vietos Very Happy
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 8:47 am

As speju bet laimet neina tu stirpiu prisirinke kur gunai 50+ ir daugiau nepaimsi Very Happy
Atgal į viršų Go down
MrChirurgas

MrChirurgas


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2008-03-16

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 7:45 pm

cia tiesiog gmu ner..... todel ir sakot kad neidomu... ATSIPRASAU shock bet kai ateina koks ADMINAS i serva tj ir ppraso kad donatintu i bfdr ten arba sms......... nu nsmn o poto balvonai prisirenka + ir tai neiko padarit negali tigi juokas ima Very Happy
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 9:14 pm

Nu man tas ir uzpisa Very Happy priejnu prie vieno ++ daug turi iskur ai donatinau prie kito donatinau event prie kito vel donatinau tai bl puse is donatinimu prisirenka ++ zjbs jeim krc o mes vien eventuos sedim Very Happy bet yra tie kurie nedonatina kaip nofocus kad ir mrchiurgas ginklai virs +70 zjbs Very Happy
Atgal į viršų Go down
MrChirurgas

MrChirurgas


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2008-03-16

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 11:14 pm

e geras as apie save daug suzinojau ;D mano gun daugiau nei +70!!!!! geras Very Happy tj gal tegul ateina ir patirktina gm ka? bo cia sneki nsmn
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeKv. 03 20, 2008 10:17 pm

Ta prasme is tavo cl Very Happy pvz NoFocus belenkiek + turi Very Happy
Atgal į viršų Go down
GanDy

GanDy


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-03-24
Age : 114

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimePir. 03 24, 2008 10:04 am

Stipruolis rašo:
Nu gal Very Happy tik labai uzknisa kai kiti balvonai i event ateina pk pvp daro bl ir eventus nutraukia uzpisa arba labai sunervino 3h zaidziau laukiu event atejau i event is 40ppl isrinko 20 manes nepaime kurva kaip tada susinervavau Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
aha td ir ash buvau surinko pora sako eikit jus pvp nes ce per daug jusu
Atgal į viršų Go down
3ksTr3m4l

3ksTr3m4l


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-04-02
Age : 31
Miestas : Anykščiai.

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 04 02, 2008 4:18 pm

Olimpiados tai tikrai nereikia rendeer
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeTr. 04 02, 2008 5:23 pm

Reiketu normalio event gm nes kai buna tokiuose eventuose nesamones kai puse is ju nedalyvauja is tu nedalyvaujusiu kiek iseina as po to kart isejau dabar grizau ;D ir tai dabar on kiek maciau per senden ir vakar 48ppl on isvis buvo 16ppl cyclops
Atgal į viršų Go down
eimantas14




Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-03-29

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeKv. 04 03, 2008 4:24 pm

reike daugiau gm nes kai nori pult pily ju nera arba arba koks hlapex atsiranda ir jokiu gm nebunba online
Atgal į viršų Go down
JeeT

JeeT


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2008-04-04
Miestas : siauliai

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimePen. 04 04, 2008 2:49 pm

pasiulimas daryt serwa ar c5 ar c6 geriau c6 ir vaikuciai neverks pvz kaip HLAPEX!!! per visa serwa man is tokiu zvengt ima Laughing
Atgal į viršų Go down
Dager1stas

Dager1stas


Pranešimų skaičius : 170
Join date : 2008-03-13
Age : 34
Miestas : Kaunas

Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitimeŠt. 04 05, 2008 10:27 am

Tai tau lengva pasakyt dabar kai zaidzia 50ppl puse isju nezino c6 kaip siustis tai liks 25 kaikuriems uzpistu wipe liks 10 ir ka pasiulisi su 10ppl? Reikia isvis normalaus gm tu gm yra pilna tik jie balvonai daro nesamones delto jai normalu surastu viskas norm butu o ne kaip dabar
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano Pasiulymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Pasiulymas   Mano Pasiulymas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mano Pasiulymas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L2-Wish :: Diskusijos-
Pereiti į: